Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeśli radni nie dadzą pół miliona zł Motor Lublin upadnie

Utworzony przez lbn, 23 czerwca 2010 r. o 16:00
LuDZIE KTO MYŚLI ŻE 500 tys.URATUJE KLUB JEST W BŁĘDZIE,TO TYLKO POZWOLI NA DOFINANSOWANIE SPÓŁKI KTÓRĄ ZAŁOŻYLI LUDZIE CHCĄCY(MAM NADZIEJĘ) COŚ ZROBIĆ I WYKŁADAJĄCY WŁASNĄ KASĘ POMÓC CHYBA WYPADA,A NIE RZUCAĆ KŁODY POD NOGI.ALE PAŃSTWO Z RATUSZA WOLI MIERZYĆ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARĄ TZN.BANDYCI.KOLEGO KTÓRY MÓWISZ ŻE LEPIEJ ZBUDOWAC WIADUKT TO ZNAJĄC ŻYCIE I TO MIASTO TO NIE BĘDZIE ANI STSDIONU ANI WIADUKTU. JEŻELI KTOŚ WIE SKĄD TAKA WIOSKA JAK KIELCE WZIĘŁA KASĘ NA STADION? SKĄD BIORĄ KASĘ NA UTRZYMANIE KORONY? I JAK TO MOŻLIWE ŻE ZOSTAJE IM KASA NA NA ROZWÓJ MIASTA(BYŁEM NIEDAWNO I WIDZIAŁEM) NAPEWNO NIE OD PANA KLICKIEGO.COŚ MI SIĘ WYDAJE ŻE PROBLEM NIE LEZY W CHULIGANACH,KIBICACH,MIESZKAŃCACH TEGO MIASTA, A CHYBA TROCHĘ WYŻEJ. PS.ROZLICZACIE KLUBY SPORTOWE Z TYCH GROSZY KTÓRE IM PODRZUCACIE,A JAK Z ROZLICZENIEM KASY ZA NIBY PROJEKT STADIONU ,KTÓRY NIGDY NIE POWSTANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SORRY JESZCZE JEDNO PYTANIE.ILE KASY KOSZTOWAŁA WYMIANA KOZIOŁKÓW NA TAXI ?NA TO NIE BYŁO SZKODA NASZYCH PIENIĘDZY?TAKICH PRZYKŁADÓW "GOSPODARNOŚCI " JEST TROCHĘ WIĘCEJ.KTOŚ WSPOMNIAŁ ŻE WIZYTÓWKĄ LUBLINA JEST BUDKA SUFLERA,ZGADZAM SIĘ .PRZYPOMNIJCIE SOBIE JAK MIASTO POTRAKTOWAŁO SWOJA WIZYTÓWKĘ W TAMTYM ROKU Z OKAZJI JUBILEUSZU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~WuJo~ napisał:
Nie będzie Motoru, nie ma potrzeby wydawania milionów na stadion. Można wybudować wiadukt nad Głęboką, można przebudować stadion Lublinianki, można ...
wal sie na ryj brudasie, czarna zahiviona małpo - pederasto z AntiFa - internetowy napinaczu z forum bublinianki cie znamy smieciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze, niech pada... patałachy grać nie potrafią, jedna wielka korupcja w sród działaczy, a większość kiboli to bezmózgie drechy... Po co nam taka wizytówka miasta? Zainwestujcie tą kasę w Żużel, chłopaki wrócą do pierwszej ligi i w końću coś się zacznie dziać w tym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko Motor napisał:
wal sie na ryj brudasie, czarna zahiviona małpo - pederasto z AntiFa - internetowy napinaczu z forum bublinianki cie znamy smieciu
Aleś podnieta walnął! Już wyobrażam sobie jak wyglądasz i jaki poziom edukacji i inteligencji prezentujesz. W matematyce mówi sie o takim poziomie - NIEMIERZALNY lub inaczej - poniżej granicy błędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani grosza Motorowi nie dawać, niech zdycha ten komunistyczny, patologiczny śmieszny klubik a w zamian wesprzec pilkarki reczne lub zuzel albo drogi wybudowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest tylko Motor napisał:
wal sie na ryj brudasie, czarna zahiviona małpo - pederasto z AntiFa - internetowy napinaczu z forum bublinianki cie znamy smieciu
Ty się lepiej zajmij swoim klubikiem bo już czas przyzwyczajać się do nowych powiedzonek. Był będzie jest Spartakus RKS albo W Lublinie jest tylko Spartakus. A tamten gość racje napisał. Zamiast inwestować w tą pozostałość po komunie, która albo handluje meczami albo kupuje sobie licencje bo sportowo prezentuje dno totalne miasto powinno zainwestować w PRAWDZIWY LUBELSKI KLUB a nie tego benkarta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEdno jest pewne jesli miasto nie da 500 tys zł (co w porownanniu z Katowicami to smieszna kwota bo tam miasto dało 2mln zł przy 4mln zł długu klubu GKS) to miasto napewno straci szybko o wiele wiecej bo My Kibice Motoru bedziemy sie mscic, a straty dla miasta beda wieksze trzy razy....przemyslcie to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, faktycznie, powinniśmy się przestraszyć kilkuset dresów. Po to jest policja i straz miejska, aby ich spacyfikować, jakby co. Nie mówiąc o tym, że generalnie należałoby ich zutylizować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komu miły Bóg, Honor i Motor głosuje przeciw PO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeszowianin napisał:
Dla mnie to skandal. Nie kibicuję Motorowi, a nawet go nie lubię, ale to prawdziwa wizytówka Lublina. Przecież poza granicami województwa nie każdy wie gdzie leży Lublin. Dopiero nazwa Motor więcej mówi. Jeżeli ten klub upadnie, to znaczy, że upadło całe miasto. Ja mieszkałem w Lublinie, gdy byłem na studiach i muszę przyznać, że to piękne miasto. Choć kibicuję Resovii to do Motoru mam szacunek i jestem zdania, że radni powinni zrobić wszystko, aby ocalić klub.
Dziękuję za taką wizytówkę Lublina. Lepiej niech Lublin będzie znany od strony kultury, czy innych sportów, a nie bandy kiboli z Motoru (oczywiście nie wszyscy tacy są, jest paru normalnych kibiców).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej racji mają dawać pieniądze? żeby poszły na wysokie pensje prezesów i pseudo piłkarzy. Niech się lepiej do uczciwej pracy wezmą .Dla mnie to czyste marnotrastwo pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech składają się kibole i dresy, dlaczego podatnik ma inwestować w coś z czego i tak nie korzysta. Na Motor tak chodzą same menele i dresy aż strach przechodzić przez Zygmuntowskie jak jest mecz. Przez tych ludzi Lublin ośmiesza się wśród innych miast, a Motor w Polsce znany tylko z BURD............Czy nie lepiej zainwestować w coś bardziej potrzebnego niż kibolski klub piłkarski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów na ludzi którzy tylko potrafią oskarżać, wytykać, jesteście najgorszym co może spotkać miasto. Nie lublisz MOTORu i ich kibiców to po prostu nie przychodz na stadion, ciągła nagonka na kibiców prowadzi do coraz większej przepaści jaką starają sie budować kibice i ludzie którzy kochają piłkę. Kibice nie są też święci ale ciągłe publiczne "kopanie" MOTORu nie prowadzi do niczego dobrego. Uważacie sie za takich co wszystko wiedzią to pokażcie to a nie tylko NIE DLA MOTORU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dołączcie fotki radnych z dwóch ostatnich kadencji a może i wcześniej a uzyskaćie druzynę grabarzy lubelskiego sportu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ponad 70 procent mieszkancow iokolic lubelskiego chce MOTOR i chce chodzic na mecze tylko kilku spoleczniakow sie zebralo i chce przez internet sprawe zalatwic za duzo czasu w pracy za biurkiem i sie w glowie miesza na budowe bo to na was najwiecej placimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaaa. 70 procent chce? A na meczach jak się pojawi 3 tysiące to już sukces. Jeden procent mieszkańców Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DObra a co za 500 tys zł idzie zrobić ? Praktycznie nic! Za te pieniądze to można 2 km drogi zbudować. Hahaha Motocross? Nawet nie wiem gdzie się odbywają zawody. Piłka Ręczna, Nie znam Nikogo kto by chodził na mecze. Koszykówka? nawet nie wiem w której lidze grają. Siatkówka? Nawet słowa o niej w Lublinie nie słyszałem. Motor? O Motorze głośno co weekend!! 4 tys ludzi na meczu z Polonia Warszawa wygranym 2:0 przez Motor. Swietna Atmosfera, trochę chęci a to wróci. Moje piniądze na podatki NA MOTOR!! Pozdrowienia dla normalnych inteligentnych Ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESLI MOTORU NIE BEDZIE TO NA RYNKU PRZYJDZIEMY TO BEDZIE WIELKI PROBLEM I BEDZIE ZADYMA Z POLITYKA POZDR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz o pieniadze nas prosicie, a jak chuligani na meczu sie bija, a po naszych prosbach o zejscie z murawy i o zaklucanie meczu to nikt nie slucha. Nie bedzie Motoru, nie bedzie chuliganow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...